Зміст сторінки
Грають двоє і більше учасників. Також потрібні папір і ручка (чи олівець). За бажанням – таймер, пісочний годинник.
Варіант 1
Усі учасники приклеюють стікери собі на лоб (або тримають у руках так, щоб напис бачили лише інші учасники, а не той, кому належить конкретка картка). Кожен пише на картці сусіда ім’я якогось персонажа, знаменитості або знайомого. Важливо, щоб це була жива істота (хай навіть вигадана).
Кожен з гравців ставить запитання про свого персонажа. Наприклад: «Я чоловік?» або «Я президент?» Якщо він отримує позитивну відповідь, він продовжує ставити питання. Якщо негативну — хід переходить до іншого гравця. Виграє той, хто першим вгадав свого персонажа.
Варіант 2
Один гравець стає ведучим і загадує персонажа. Інші повинні поставити й вибудувати 15 запитань так, щоб з їхньою допомогою повністю вгадати героя. Тобто за 15 ходів доведеться від запитання «Чи існував герой у реальності?» дійти до прямого запитання про ім’я: «Ти загадав Тараса Шевченка?» Якщо вийде вгадати персонажа за меншу кількість питань — добре. А ось якщо в 15 питань ви не вкладетеся, значить, програли.
Також є варіація гри «Хто я?» — з готовими наборами картинок та запитань.
Варіант 3
Гравці отримують картки із завданнями, але не дивляться на них самі, а лише демонструють іншим учасникам.
На кожній картці написане слово, або намальований певний предмет. Власник картки дає запитання щодо предмету на картці. Інші учасники можуть відповідати лише “так” або “ні”. Головне завдання – з’ясувати, що ж зображено на твоїй картці.
Виконання завдання можна обмежувати в часі. Наприклад, один учасник має відгадати свій предмет за 2хв.