Листівка з ромашкою

Якщо ви не знаєте, що подарувати на день матері — своїми руками виготовити листівку. Листівка – прекрасний спосіб привітати близьку людину, а коли вона ще й створена власноруч — це подвійно приємно.

Подарунок мамі своїми руками — оригінальний сюрприз на День Матері.

У кожній країні з величезною радістю святкують День Матері, наша не є винятком. Його відзначають щорічно, в Україні у другу неділю травня.

Серед величезної кількості свят – цей день особливий. В такий день увагу звернено на жінок, що подарували нам життя, найдорожчих кожному людей – наших мам. Нашу любов і вдячність допоможуть висловити слова привітань. Подарунки до свята Метері неважко зробити власними руками.

Листівка на День Матері з ромашкою

Для роботи необхідно підготувати:

  • аркуш білого паперу;
  • кольоровий картон;
  • клей;
  • декоративний папір з візерунком або шматок шпалер;
  • олівець;
  • канцелярський ніж;
  • кольоровий папір.

Хід виконання роботи

Намалюйте шаблон пелюстки ромашки. Потім перенесіть його на папір і виріжте з білого паперу близько 32 пелюсточки і два кружечки для серцевини.


Пелюстки злегка зігніть посередині і за допомогою олівця закрутіть їх краї назовні.

Потім половину з них приклейте по колу до однієї серцевини, а другу половину – до іншої. Таким чином у вас повинно вийти дві ромашки.

Дві квіточки склейте між собою (серцевинку однієї ромашки змастіть клеєм і покладіть іншу ромашку зверху). Потім в центр верхнього наклейте кружечок, вирізаний з жовтого паперу.

Аркуш картону жовтого кольору зігніть навпіл. Намалюйте на будь-якому папері квітку, котра контуром нагадує ромашку.

Наприклад, ось таку:

Лимтівка до Дн матері. Шаблон - ромашка
Акуратно виріжте його так, щоб не пошкодити лист. Тепер прикладіть шаблон на стороні картону, яку ви позначили лицьової, і перенесіть в центр нього малюнок. Обережно виріжте квітку.


З паперу з малюнком або шпалер виріжте прямокутник, що дорівнює за розміром сторінці листівки, а потім наклейте його всередину (якщо у вас є кольоровий принтер, можете роздрукувати шаблон малюнка, розташованого нижче).

Зразок фону для друку

З паперу зеленого кольору виріжте кілька тонких смужок і за допомогою ножиць трохи їх завийте. Приклейте смужки у верхньому куті листівки праворуч, потім біля них прикріпіть ромашку. Намалюйте, а потім виріжте божу корівку і приклейте її на квітку.

Поділіться з друзями:

  • Час читання:2 хв. читання