Загадки про квіти

Загадки про квіти українською мовоюІ проліски, і травка, Й зелена муравка, І кульбаба рясна, Й фіалочка ясна  — Всі квіти весняні, Веселі, кохані

Цікаві загадки про різноманітні квіти для дітей.

Загадки про тюльпани, троянди, фіалки, підсніжники і проліски, про конвалію, загадки про соняшника і мальви та багато інших квіткових загадок для допитливих дітей.

Загадки з відповіддю квіти (квітка)

Дихає, росте, Гарно цвіте, А ходити не може. (Квітка) Яскраві пелюстки І запах пречудовий. Нам хочеться усім Побачити їх знову. (Квіти)

Загадка про барвінок

Лист зелений не пропав, а під снігом задрімав, щоб у синю сукенчину одягнуть весняну днину. (Барвінок)

Загадка про волошку

Загадка про волошку українською мовою Синьоока чарівниця часто в полі в нас вертиться. Де вінки вона спліта — пшениці ростуть й жита. (Волошка)

Загадка про дзвіночки

Загадка про дзвіночки Ми у лісі проживаєм, Дзвоном сонце зустрічаєм. Маєм гарні сині очки, Називаємось. .. (Дзвіночки)

Загадка про конвалію

Загадка про конвалію Із перлин разочок, зелений листочок. Аромат духмяний тішить ліс весняний. (Конвалія)

Загадки про кульбабу

Загадки українською мовою про кульбабу

Квітка сонячна, красива, Стане згодом сива-сива, Вітерець її подмуха – Стане миттю сивим пухом. (Кульбаба) Перший раз цвіла— жовтою була, як дозріла — побіліла, схопилася, полетіла знову десь рости й жовто зацвісти . (Кульбаба)

Загадки про мак

Цікаві загадки для дітей про квіти маку, що радують око на наших полях і городах. Кращі загадки на сайті МегаЗнайка. Загадки про мак українською мовою Взимку голо тут було, Навесні вогнем цвіло. Навесні вогнем цвіло, Влітку виросло село! Аж сто хат, аж сто хат На кілочках стоять. Хати щастям багаті — По сто діток у хаті. По сто діток скрізь було. Отаке зросло село! (Мак) Запалали в чистім полі, наче галстуки червоні. То палає в полі так польовий червоний… (Мак) Стоїть в одежині вогник на стеблині. Цвісти перестане – м’ячиком він стане. (Мак) Стоїть тичка, На тичці—капличка А всередині повно людей (Мак)

Загадка про мальви

Загадка про мальви. Загадка про квіти Навесні я сіяла насіннячко, доглядало квіти тепле літечко. А тепер на свято любій мамі подарую я червоні… (Мальви)

Загадки про підсніжник

Загадки про білосніжні квіти підсніжника. Загадки про підсніжник Заспіва весна в ріжок Квітка робить перший крок Прошиває ковдру снігу І веде до нас відлигу Як зовуть цю ранню квітку? Чи зустрінем її влітку? (Підсніжник)

Перша квіточка весняна Тихо під сніжком куняла. Дмухнув вітерець тепленький, І з’явився цвіт біленький. (Підсніжник) Перші квіти проростають З цибулиночок малих, Кожну весну зустрічають, Розпізнайте, діти їх. (Підсніжники) Тільки вчора теплий вітер Вість приніс нам від весни, А сьогодні дивні квіти Крізь замети проросли. (Підсніжники) Я першим зацвітаю серед гаю І білий, наче сніг, я колір маю. (Підсніжник) Я той сніг колю «голками», Зелененькими листками. Білу квітку вивільняю – В ноги березню схиляю. (Підсніжник)

Загадка про пролісок

Загадка про пролісок Я найперша зацвітаю синім цвітом серед гаю. Відгадайте, що за квітка, бо мене не стане влітку. (Пролісок)

Загадки про ромашку

Загадки про ромашку Жовтенька голівонька, Біленька хустинонька, Що я за квітонька? (Ромашка) *** Наче сонце, серединка, пелюстків біла хустинка. Знає бджілка і мурашка, що звуть квіточку … (Ромашка)

Загадки для дітей з відповіддю соняшник

Загадки про соняшник, як і усі інші загадки про квіти, можуть бути успішно використані на заняттях у дитячому садку і на уроках у початковій школі. Не менше такі загадки полюбляють і учні середніх класів. Соняшник – квітка добре відома дітям. Її яскраво-жовті пелюстки, великі розміри і наявність смачного насіння легко запам’ятовуються. Тому і загадки про соняшник доступні дітлахам.

Проте це не означає, що загадки про соняшник легкі. Є серед них і такі, що нелегко даються навіть дорослим. Пропонуємо вашій увазі добірку загадок про квіти соняшника.
Цікаві загадки про соняхи для дітей
В золотому решеті чорних хаток повно.(Соняшник) Скільки чорненьких хаток, стільки й білих мешканців. (Соняшник) Золотисте ситечко покотилось в літечко. Загляда в віконечко, наче справжнє сонечко. (Соняшник) Квітка ця на сонце схожа, На олію вона гожа, Жовті пелюсточки має, Їх до сонця повертає.(Соняшник) На городі в нас росте Сонце ясне, золоте, Жовте око, жовтні вії Та чомусь воно не гріє. (Соняшник)
Загадки про соняшник
На городі нога стоїть, На нозі голова висить. Куди сонце повертається, Туди голова нахиляється. (Соняшник) На сонечко я схожий і сонце я люблю. До нього повертаю голівоньку свою. (Соняшник) Сімсот соколят на одній подушці сплять. (Соняшник) Скільки чорних хаток, стільки білих пані-маток. (Соняшник) Стоїть палиця, на палиці хатинка, а в тій хатинці – повно людей. (Соняшник) Хлопець Мартин Похилився через тин. А дівчина Гапка: «Яка в тебе гарна шапка! Ще й жовта китиця Проти сонця світиться. Як прилетять горобці. Буде тобі як вівці Від сірого вовка». Що це за примовка? (Соняшник)

Загадка про троянду

Що за квіточка пахуча:Хоч червона, та колюча? (Троянда)

Загадка про тюльпан

Загадка про тюльпан Із малої цибулини Виріс весняної днини. До нарциса привітався Та на грядці запишався. (Тюльпан)

Загадка про фіалки

Загадка про фіалки Фіолетові фіранки у світлиці та на ґанку. Фіолетові малята весну люблять зустрічати. (Фіалки)

Поділіться з друзями:

  • Час читання:3 хв. читання