Малюємо та розмальовуємо уважно

Декілька цікавих завдань із підручника математики: Л. Г. Петерсон. Математика 2 клас. 4 частина. Суми TOB “Друкарський дім “Папірус”, 2012. (За матеріалами)

Завдання на увагу. Завдання, які допоможуть у вивченні геометричних фігур. Завдання, у яких потрібно малювати і розмальовувати.

Завдання 1

  • Продовж розфарбовувати візерунки з геометричних фігур так, щоб збереглася встановлена закономірність. Підказуємо: трикутник із літерою З означає зелений колір, Ч – червоний, С – синій, Ж – жовтий  🙄

 


Завдання 2

Розфарбуй кольоровими олівцями квіти, утворені колами. Якщо роздати такі завдання кільком діткам, можна влаштувати змагання – хто розмалює квіти краще. Не забувайте про симетрію та про повторюваність елементів.


Завдання 3

Малюємо по клітинках. Потрібно бути дуже уважним, щоб виконати таке завдання.


Завдання 4

Для виконання цього завдання знадобиться циркуль. Тому воно під силу лише тим діткам, які вже вміють користуватися цим приладом. Потрібно провести кола з центрами у заданих точках. Кожна точка має бути центром для кіл радіусом 1 см та 2 см.

Розфарбуйте малюнок, який утворився.


Щоб зберегти картинки на свій комп’ютер, натисніть на обраній правою кнопкою мишки і оберіть функцію “зберегти зображення як”. Збережені картинки зможете роздрукувати.

Поділіться з друзями:

  • Час читання:1 хв. читання