Загадки про всіх і все. Цікаві загадки для дітейПерелік усіх загадок на сайті МегаЗнайка: Усі загадки тут!

Про загадку як жанр народної творчості

Слово загадка похідне від слова «гадати» — думати, вгадувати, загадувати.

Загадки для дітей. Загадки про всіх і про все

Загадка – це жанр усної народної творчості, що являє собою дотепне запитання, часто у віршованій формі. Загадки є в фольклорі всіх народів світу. Більше про загадку і її призначення тут: Про загадку і її призначення.

Жанр загадки відрізняється тим, що вимагає відгадати описуваний предмет. Тому загадка має велике значення у формуванні інтелекту. Відгадування загадки припускає наявністьзнань, уявлень про цілий ряд предметів, явищ світу, що оточує нас, розширює кругозір, привчає до спостережень, зосереджує увагу на відгадуваному предметі, на слові, яке описує його, на звуці, який допомагає відгадати загадку і т. д.

Будь-яке свято буде набагато цікавіше і веселіше, якщо в нього включити такий цікавий пункт як розгадування загадок.

У нас є авторські загадки у віршах українською мовою, українські народні загадки. Ці чудові загадки можна використовувати під час проведення дитячих свят, днів народження, у дитячому садочку та у школі під час перерви, щоб діти могли цікаво провести час, спілкуючись між собою та відгадуючи загадки разом з дорослими. Вони допоможуть зробити дозвілля всієї сім’ї більш яскравим і насиченим.

Сподобалась сторінка? Розкажіть про неї друзям: