Всесвітній день снігу – третя неділя січня

У 2012 році календар багатьох країн поповнився новим святом – Всесвітнім днем снігу. Незважаючи на юність цієї знаменної дати, населення багатьох країн з ентузіазмом приєдналися до спортивних ігор і народним гулянням, що проходять у цей день.

Відзначається Всесвітній день снігу , або Міжнародний день зимових видів спорту в один з недільних днів січня. Він заснований з ініціативи Міжнародної федерації лижного спорту.

Мета свята – підвищити інтерес до зимових видів спорту та залучити молодь в активний спосіб життя.

 Мета проведення заходів полягає у залученні дітей і сімей до своєрідного, унікального, активного відпочинку, який може подарувати тільки участь у зимових видах спорту. Для цього і проводяться спеціальні заходи по всьому світу. Також організатори наголошують на необхідності поширення важливої інформації про безпеку, фізичне здоров’я і про питання екологічного характеру.

Гірські лижі і сноуборд є одними з найбільш популярних зимових видів спорту в світі. Бобслей, ковзанки, керлінг, сноуборд, лижі та біатлон, хокей – це лише кілька прикладів зимових видів спорту, які відомі широкому загалу.

Всесвітній день снігу

З історії свята

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

 

Популярність урочистості зростає

Визнання цього свята на міжнародному рівні збільшується і з кожним роком все більше країн приєднуються до молодої традиції. У перший рік до акції приєдналися 20 країн.
Вже на другу зиму в святкуваннях Дня снігу брали участь близько чотирьох десятків держав.

Дата Міжнародного дня зимових спортивних ігор обрана невипадково – гарячий сезон йде на спад на більшості баз курортів для гірськолижного спорту. Завдяки цьому з’являється можливість продумано підійти до організації свята.

Поділіться з друзями:

  • Час читання:1 хв. читання