Медові коржики у боротьбі з кашлем

Як правильно готувати медові коржики-компреси, які спроможні допомогти подолати кашель та запальні процеси у дихальних шляхах?

Бабусині рецепти для боротьби з кашлем. Медові коржики

При тривалому і важкому кашлі добре допомагають коржики від кашлю. Такий засіб ефективно використовували наші бабусі. Коржики абсолютно нешкідливі, чудово лікують захворювання органів дихання навіть у грудних дітей.

Є кілька різновидів медових коржиків від кашлю.

1. Змішати по 1 столовій ложці меду і солі, рівномірно нанести на бинт або шматок тканини і прикласти на ніч на груди. Вранці протерти груди вологою серветкою. Як правило, залишається тільки сіль.

2. На марлю або бинт викласти змішані у рівних частинах соняшникову олію, мед і борошно, і кладуть на груди. Поверх накласти шар поліетиленової плівки і шар вати. Тримати 3 години, після чого змити теплою водою.

3. Змішати по 1 ст. ложці меду, соняшникової олії, борошна і сухої гірчиці (можна ще 1 ст. ложку горілки). Підігріти на водяній бані, розкачати тонкий корж і покласти на груди та спину, уникаючи ділянки серця на 2 години. Кілька сеансів з прикладанням таких коржиків та компресів допоможуть позбутися кашлю і наслідків від нього.

Поділіться з друзями:

  • Час читання:1 хв. читання