Якщо вчитися важко. За Дженніфер Мур-Маллінос

Навчання у школі має велике значення. Та іноді це дуже важко! Але завжди, коли я старанно виконую завдання, мене у школі хвалять. Це найкраще почуття у світі!

Що тобі подобається найбільше у школі, крім перерви? Мені подобається дізнаватися про вулкани чи динозаврів. Або навчатися грати на різних музичних
інструментах. Наприклад, на флейті або трубі. Такі уроки я дуже люблю.

Чи бувало в тебе таке, що ти щосили намагаєшся щось зрозуміти, але все одно нічого не виходить?

Коли це трапляється зі мною, я дуже засмучуюся і хочу все кинути.

Минулого тижня вчителька показувала класу новий спосіб виконання дії додавання. Як я не намагався, ніяк не міг його зрозуміти. Стало сумно. Хотілося припинити всі зусилля. А вчителька це помітила і запропонувала мені допомогу. Я залишився після уроків. Уявляєш, цей час у школі я провів із задоволенням! Учителька показала мені багато прикладів. І я не тільки зрозумів спосіб додавання, а й жартував зі своїх помилок!

За кілька днів, коли на уроці ми розв’язували такі приклади, я трохи нервував. Кілька хвилин сидів і спостерігав, як інші діти виконують завдання. Потім побачив, що вчителька усміхається мені. І я все згадав! Узяв ручку й нарешті почав писати. І знаєш що? Я це зробив! Я правильно розв’язав усі приклади! Моє навчання і старанна праця не були даремними. Я був дуже задоволений виконаною роботою!

Я зрозумів головне — не здаватися в жодному разі! Насправді, єдине, що потрібно, — це наполеглива праця! Є різні шляхи до знань. Якщо ти знайдеш свій, навчання перетвориться на велике задоволення. Те, що раніше здавалося складним, стане легким і цікавим!

Поділіться з друзями:

  • Час читання:1 хв. читання