Цікавинки про навчання, екзамени у різних країнах

Цікавинки про те, як навчаються діти у різних країнах світу.

Цікавинки про навчання у різних країнах світу

Цікавинки звідусіль. Про освіту і навчання

В Японії та Австрії за давньою традицією вчать дітей писати і правою, і лівою рукою.

В більшості країн вчать дітей писати зліва направо. Справа наліво пишуть учні арабських країн. А в Стародавній Греції вчили писати перший рядок справа наліво, а другий – навпаки.

В одній із провінцій Індії існує звичай: якщо учень пропускає заняття без поважних причин, то замість нього повинен відвідувати школу хтось із членів сім’ї.

В Іспанії з давніх часів утвердилося правило окличні та запитальні знаки ставити в кінці і на початку речення. Іспанські педагоги вважають, що ця традиція допомагає учням заздалегідь зорієнтуватись, якою інтонацією вимовляти при читанні речення.

В індійському штаті Мадрас раз на місяць наступає «дитячий день», коли всією роботою школи керують самі учні. У них є свій «парламент», свої «міністри» і «депутати». Серед них найавторитетніший – міністр дисципліни.

 

Цікаво про екзамени

Екзамени з’явилися в школах у середні віки. Слово «екзамен» в перекладі на латинську мову означає «вага», «стрілка ваги».

Виходить, що а допомогою екзаменів зважували знання учнів.

Складали екзамени не лише учні, але й ті особи, які йшли на державну службу: чиновники, лікарі, судді, вчителі, писарі та інші.

Вперше в Росії наказав запровадити екзамени для дворянських синів, які йшли на військову службу, Петро І.

Поділіться з друзями:

  • Час читання:1 хв. читання