Розмальовки для дітей

Великий збірник розмальовки для дітей

Розмальовки - перший акт свідомого творіння малюка

Розмальовки – чудові дитячі забавки, значення яких в розвитку дитини важко переоцінити. Як стверджують дитячі психологи, надавати світу фарб – перший акт свідомого творіння вашого малюка. Придивившись до кольорів, які дитина використовує найчастіше, можна дати першу оцінку творчим здібностям юної особистості і, за потреби, внести перші корективи.

Розмальовуємо залюбки!

Розмальовки справедливо вважаються серед батьків універсальним і найпопулярнішим засобом для угамування на якийсь час свого непосидька. Крім того, якщо дитині набридло сидіти за одною картинкою, варто замінити її на іншу (скажімо, недофарбовану фантастичну машину на веселого папугу з мультфільму) – як інтерес малюка повернеться з новою силою.

Але не слід так вузько використовувати цей багатогранний інструмент виховання! Розмальовка має колосальний цілющий потенціал, який з успіхом використовується з педагогічною метою в усьому цивілізованому світі. Охайно розмальована картинка дозволить малюку зрозуміти, що за добре виконане завдання він отримає еквівалентну винагороду: задоволення від результату і похвалу батьків. Саме так здійснюються перші кроки до розуміння закономірностей влаштування дорослого світу.

Хочете більше кольорів і красок? Скопіюйте та роздрукуйте розмальовку і розмалюйте її на свій смак. Розмальовками можна прикрасити дитячу кімнату. Або використати їх як саморобну листівку до свята.

А ще розмальовки - це чудовий спосіб релаксації. Вони дають можливість розслабитись, відволіктись, забути про усякі турботи.

З розмальовками діти вчаться малювати, фантазувати, творити.