Правила поведінки на святі, у гостях

Як правильно поводитися на Святі

або ідемо на День нарождення

Навіть правильно підібраний одяг і дорогі подарунки не допоможуть тобі стати душею компанії. Для цього потрібно вміти правильно поводитися.

Ось декілька правил, як потрібно вести себе на святі, наприклад на Дні народженні, щоби одержати успіх серед людей, з якими спілкуватимешся.

Правила поведінки на святі, на Дні народженні

 

Правило перше. Посміхайся!

Щира посмішка створює образ приємної та привабливої людини, допомагає налаштуватися на позитивний емоційний лад.

 

Правило друге. Чітко і ясно викладай власні думки

Не слід використовувати у процесі спілкування слова-паразити (тим більше нецензурні слова). Цим ти виказуєш неповагу до себе та оточуючих.

Не розмовляй дуже голосно і не смійся дуже голосно – це ознака поганого виховання.

 

Правило третє. Будь ввічливим (ввічливою) та тактовним (тактовною)

Уникай пліток і слухів. Не варто переказувати неперевірену інформацію, або факти, які можуть зіпсувати настрій або образити когось. Якщо тобі поставили безтактовне запитання, краще вдати, що воно не почуте.

 

Правило четверте. Не будь занудою

Теми для розмови повинні бути цікавими усім. Намагайся будь-які ситуацію сприймати з гумором, жартуй, розповідай анекдоти та весел історії. За святковим столом не повинно бути сварок і чварів, або якогось негативу!

 

Правило п’яте. Не забувай про слова ввічливості!

Це правило говорить само за себе. Твоїми друзями не лише на святі, а й у повсякденному житті, повинні бути слова «Дякую», «Будь ласка», «Вибачте, будь ласка», «Добрий день» та інші.

Поділіться з друзями:

  • Час читання:1 хв. читання