L-CLUB

L'club – це молодий, але динамічно зростаючий партнерський проект, створений медиками та фармацевтами для своїх друзів, колег та пацієнтів. Мета проекту: допомогти всім, хто піклується про здоров'я - своє, своїх рідних, друзів, пацієнтів, знайомих - отримати доступ до унікальних інноваційних продуктів та рішень, які здатні реально покращити якість життя, красу та здоров'я. Не тільки покращити – але й зберегти на довгі роки. Приєднуйтесь до нас!

Чому ж робота на дому така приваблива?

Комфортна обстановка вдома

Працювати можна в домашньому одязі в затишному містечку, а не впригніченій офісній обстановці, ще й витрачаючи купу часу на дорогу.

Вільний графік

Ви самі визначаєте зручне для роботи час і її тривалість, наприклад, поєднуючи з навчанням або основним видом діяльності.

Без начальників

Відсутність постійно незадоволеного або вимогливого керівництва. Ви самостійні, незалежні і вільні в діях.

Робота з будь-якої точки світу

Бізнес ведеться повністю онлайн, а для цього потрібен тільки доступ в Інтернет. Ви зможете перебувати поруч з родиною і рідними.

Без фінансових вкладів та ризиків

Бізнес побудований на безкоштовних можливостях Інтернету і не вимагає вкладень. У будь-який момент Ви можете залишити проект без зобов'язань.

В чому суть роботи?

Варіантів роботи - два. Обираємо один, або поєднуємо

Варіант 1

Користуємось якісними товарами для дому та для догляду за тілом, волоссям + пропонуємо робити це іншим. Тобто будуємо команду партнерів та клієнтів компанії L-club. Заробляємо від обороту створеної команди до 30%. Особисте користування - обов'язкова умова мережевого маркетингу. В нашій компанії особисте замовлення консультанта лише 300грн в місяць.

Після активації кабінету (замовлення на 300грн) кожен партнер проходить безкоштовне навчання та отримує персоналізований сайт-візитку для запрошення нових партнерів.

 

Варіант 2

Продаж продукції:  пошук та реєстрація нових клієнтів, дропшипінг (продаж онлайн зі складу) або з рук у руки, за вашим бажанням.

Реєстрація в проекті безкоштовна і ні до чого не зобов'язує. Після реєстрації зможете переглядати товари на сайті зі знижкою партнера - 30%.

 

Важливо при реєстрації партнера L-club:

 • Ваш промокод 48446.
 • Консультант - Дишкант Катерина (0977584863 у вайбері та телеграмі)
 • Після реєстрації на електронну пошту прийде лист підтвердження (іноді він потрапляє у спам)
 • Ваша реєстрація партнера має пройти модерацію. Тому після підтвердження реєстрації у листі на пошті, не хвилюйтесь, якщо не зможете відразу зайти у свій кабінет на сайті. Знайдіть свого консультанта у вайбері, або скайпі (інформація вище), якщо хочете пришвидшити процес. В іншому випадку він знайде вас 😉

Для кого створений проект?

 •  Студенти зможуть забезпечувати себе фінансами протягом усього навчання, дозволяючи собі більше, ніж їх однокурсники, а також допомагати батькам і отримати реальний досвід роботи.
 • Працюючі за наймом: вчителі, лікарі, офісні працівники зможуть розвиватися особистісно та повноцінно працювати, отримавши основне джерело доходу з величезними перспективами кар'єрного росту та заробітної плати.
 • Мами в декреті, вагітні жінки і домогосподарки зможуть поповнювати сімейний бюджет, не витрачаючи часу на дорогу, і регулювати графік роботи без шкоди для сім'ї та особистих справ.
 • Тимчасово не працюючі, але цілеспрямовані зможуть розвиватися особистісно та повноцінно працювати, отримавши основне джерело доходу з величезними перспективами кар'єрного росту та заробітної плати.
 • Пенсіонери і люди в віці зможуть замінити обтяжливу роботу з 8 ранку до 6 вечора на просту і з приємним спілкуванням, отримавши прибавку до пенсії і можливість дізнатися багато нового.
 • Підприємці-початківці і любителі Інтернету зможуть працювати на себе і побудувати свій онлайн-бізнес разом з дружною командою, маючи тільки бажання працювати і не маючи грошей і досвіду.

Для кого проект НЕ підходить?

Для тих, хто очікує колосального доходу в перший місяць

У перший місяць дохід буде скромний і, швидше за все, не перевищить 100 $. Це час навчання і стажування.

Для лінивих і нерозторопних людей

Для швидкого росту потрібні дії, а якщо довго збиратися з думками і півдня переглядати стрічки соцмереж, то результат буде поганий.

Для розраховуючих на халяву

Охочих нічого не робити і отримувати за це гроші розчаруємо відразу, тут таке не вийде!

Реєстрація партнера проходить модерацію. Тому після підтвердження реєстрації у листі на пошті, не хвилюйтесь, якщо не зможете відразу зайти у свій кабінет на сайті. Знайдіть свого консультанта у вайбері, або скайпі (інформація вище), якщо хочете пришвидшити процес. В іншому випадку він знайде вас 😉

Важливі деталі реєстрації

 

 • Ваш промокод для реєстрації 48446.
 • Консультант - Дишкант Катерина (0977584863 у вайбері та телеграмі)
 • Після реєстрації на електронну пошту прийде лист підтвердження (іноді він потрапляє у спам)

Клієнти (покупці) можуть користуватись сайтом відразу після підтвердження реєстрації на пошті.  Усі зареєстровані клієнти отримують знижку 20% від роздрібної ціни

Що потрібно для роботи?

 1. Наявність телефона або ноубука та доступ до Інтернету
 2. 2-3 години вільного часу в день
 3. Бажання вчитися і заробляти. Це найважливіший пункт, бо якщо бажання немає або вчитися Ви не хочете, то ми допомогти не зможемо.

Всього іншого ми безкоштовно Вас навчимо. Ми повністю передамо Вам весь наш багаторічний досвід роботи і свою унікальну авторську методику, щоб Ви могли відразу рухатися в правильному напрямку для отримання великих і швидких результатів, а не втрачати час на методи спроб і помилок.

В чому відмінність проекту L'club?

L'club - це унікальний  Партнерський проект, який об'єднав все найкраще, що є в сучасних програмах лояльності:  як для дистриб'ютора, так і для кінцевого споживача.
Незалежно від того, який варіант Ви особисто виберете для себе як Партнер: або тільки консультація без особистого продажу, або діяти як дистриб'ютор для отримання максимальної додаткової знижки з ростом оборотів, або побудова своєї структури - в будь-якому випадку участь для Вас в Програмі партнерства L'club буде вигідною і комфортною.
Посудіть самі:
 1. Користуєтесь дуже якісним товаром з максимальною знижкою. Активація кабінету всього 300грн в місяць. Такого не пропонує жодна мережева компанія!
 2. Зручна логістика товару - безпосередньо покупцеві,  ми все зробимо за Вас!
 3. При цьому Ви завжди отримуєте бали: і від особистої консультації, і від оборотів створеної Вами структури, і від Ваших власних покупок за гуртовими цінами.
 4. Ваші зареєстровані Клієнти в свою чергу отримують можливість купувати якісну продукцію з постійною -20% знижкою від роздрібної ціни.
 5. Ваші бали ніколи не згорають, тобто Ви можете накопичувати і використовувати їх тоді, коли побажаєте.
 6. У будь-який момент є можливість взяти паузу, Ви все одно будете отримувати бали від обороту Вашої Команди та покупок Ваших Клієнтів
 7. І нарешті, у Вас є шанс стати Акціонером компанії – отримати та передати у спадок стабільні 3% від обороту створеної Вами структури, як "пасивний" додатковий дохід на все життя.

L'club пропонує найбільший процент при досягненні максимального обороту - 30%!

 

Робота не цікавить, але хочеш користуватись продукцією?

Реєструйся як привілейований клієнт і отримуй знижку -20% від роздрібної ціни

 • Ваш промокод 48446.
 • Консультант - Дишкант Катерина. Допоможу в оформленні замовлень при потребі
 • Після реєстрації на електронну пошту прийде лист підтвердження (іноді він потрапляє у спам)

Наша продукція

1. Товари для догляду за домом виготовлені за німецькими технологіями:

 • антижир(для чищення витяжок, сковорідок, духовок та ін),
 • антинакип (для очищення побутових приладів),
 • для кераміки,
 • для різних поверхонь (зокрема м'яких меблів, взуття, салонів машин),
 • трубоочисник,
 • безфосфатні гелі для прання та ін.

2. Лінійка шампунів для різних типів волосся.

3. Вітаміни для дітей і дорослих

4. Італійські креми та шампуні, сироватки для догляду за шкірою обличчя і тіла

5. Парфуми для чоловіків і жінок

та багато іншого